Studdy Podcast

Informações:

Synopsis

Studdy FM -

Episodes

 • Випуск №7

  08/03/2020

  У цьому випуску ви дізнаєтесь: 8 березня в стінах "Політехніки", як пройшов тренінг від засновника платформи "NetWork", персональна виставка хенд-мейд іграшок Федотової Світлани та ще багато цікавого.

 • Випуск №6

  29/02/2020

  У цьому випуску ми зібрали для вас найцікавіші події: результати спартакіади викладачів, свято спорту у палаці спорту "Юність", змагання з волейболу в конкурсі "Битва Університетів" та ще багато цікавого.

 • Випуск №5

  15/02/2020

  У цьому випуску ви дізнаєтесь про найромантичніші студентські заходи до дня Святого Валентина.

 • Випуск №4

  26/01/2020

  У цьому випуску ви дізнаєтеся подробиці традиційної урочистої церемонії вручення магістерських дипломів; чи прийшли на пробне ЗНО майбутні абітурєнти "Політехніки", як пройшов мітинг у рамках протестної акції профспілок України "Хвиля гніву", а також почуєте прямо зараз які культурні заходи відбудуться цими вихідними.

 • Випуск №3

  22/12/2019

  Сьогодні у випуску: День Святого Миколая в Запоріжжі, подробиці традиційної акції "Подаруй дитині свято", а також результати фіналу Кубку ректора з КВК.

 • Випуск №2

  08/12/2019

  А в цьому випуску ви почуєте: як наші студенти з "Політехніки" столицю підкорювали, які місця посіли на конкурсі "Фактчек для журналістів-початківців",та як пройшов найочікуваніший захід "Містер Політех" і хто ж з хлопців посів перше місце?

 • Випуск №1

  01/12/2019

  У цьому випуску ви дізнаєтесь: як пройшла битва у фіналі за кубок ректора з КВН, хто з університетів переміг в "Битві університетів 2019" та як журналісти НУЗП дарували гарний настрій усім навколо? Про це більш детально в нашому випуску новин.

 • SPORT NEWS ZP

  17/04/2019

  Фізкульт привіт! Сьгодні ми презентуємо нову рубрику присвячену спортивному життю в стінах трьох найкращих університетів нашого міста і це - SPORT NEWS ZP.Тут ми обговорюємо найактуальніші новини, які відбулися в наших вишах чи розказуємо, які заходи плануються. Будь першим, слухай свіжі новини на радіо STUDDY FM!

 • Музичний топ

  18/03/2019

  Сьогодні ми поговоримо про трьох українських артистів та послухаємо одну з їх пісень. Усі представлені виконавці були цього року на «Євробаченні 2019». Але мало хто знає, що переможниця MARUV випускала україномовні треки. Про що вони? Дізнаємось в цьому випуску.

 • ПРО УКРАЇНСЬКЕ

  17/05/2018

  До вашої уваги представляємо нашу нову радіопрограму "Про українське" , за допомогою якої студенти будуть долучатися до українського продукту. Сьогодні ми поговоримо про найпопулярніші українські гурти та представимо ТОП-3 хіти за версією iTunes за 2018 рік.

 • Музична перерва в "Машинці"

  06/05/2018

  24 квітня в ЗНТУ святкували День спорту і здоров'я. Тож на честь цього в стінах нашого університету була музична перерва з ректором і деканами факультетів. Що з цього вийшло? Слухайте наше пряме включення з місця подій на Studdy FM.

 • Новини 1

  12/04/2018

  Сьогодні ми розказуємо про свіжі новини, які відбулися та відбудуться в нашому університеті. Тож прослухай, щоб бути в курсі найгарячіших подій на цю хвилину.

 • Знайомство з "Машинкою"

  04/04/2018

  Сьогодні ми розповімо про історію створення "Машинки" та декілька цікавих фактів про неї.