Hromadske Culture

Informações:

Synopsis

, Vertigo.com.ua moviegram.com.ua.

Episodes

 • Подкаст про кіно. «Прибуття» Дені Вільньова

  Подкаст про кіно. «Прибуття» Дені Вільньова

  22/11/2016 Duration: 32min

  Четвертий випуск подкасту про кіно від Громадське Культура. Беруть участь редактори і автори сайтів Moviegram і Vertigo: Лук’ян Галкін, Юрій Поворозник та Дмитро Недобой. Головною темою розмови стала картина «Прибуття» Дені Вільньова. Фільм уже називають одним з найкращих зразків наукової фантастики та пророкую номінацію на «Оскар». Ми намагаємось розібратись чи дійсно це шедевр та чи можна назвати цю роботу вінцем кар'єри Вільньова.

 • Подкаст про кіно. Венеційські леви, жахи та Крістен Стюарт на фестивалі «Молодість»

  Подкаст про кіно. Венеційські леви, жахи та Крістен Стюарт на фестивалі «Молодість»

  24/10/2016 Duration: 26min

  Новий подкаст про кіно від Громадське Культура. До нас вперше завітав гість — програмний директор кінофестивалю «Молодість» Богдан Жук. Компанію йому склали головна редакторка «Громадське Культура» Оксана Городівська та головний редактор порталу Moviegram Лук'ян Галкін. Центральна тема розмови — київський фестиваль «Молодість» та його програма: фільми-лауреати Канн, Венеції та Берліну, «Фестиваль фестивалів», жахи та німий Шекспір.

 • Подкаст про кіно. Хороший, поганий і ще гірший ремейк

  Подкаст про кіно. Хороший, поганий і ще гірший ремейк

  07/10/2016 Duration: 47min

  Другий випуск подкасту про кіно від Громадське Культура. Беруть участь редактори і автори сайтів Moviegram і Vertigo: Лук’ян Галкін, Юрій Поворозник та Дмитро Недобой. Головною темою розмови стали ремейки — чому їх так багато, навіщо знімати те, що вже показували у кіно та чи є серед них хороші фільми? Особливу увагу приділили «Чудовій сімці», «Дівчині з татуюванням дракона» та «Олдбою». Ми продовжуємо шукати ідеальний формат та назву для подкасту, тому коментуйте, критикуйте, радьте.

 • Подкаст про кіно. Пілотний випуск

  Подкаст про кіно. Пілотний випуск

  07/10/2016 Duration: 32min

  Це пілотний випуск подкасту про кіно, експерименту, в якого ще навіть немає назви. Беруть участь редактори і автори сайтів Moviegram і Vertigo: Лук’ян Галкін, Дмитро Апенько та Юрій Поворозник. У цьому випуску вони говорять про Венеційський фестиваль, Ніка Кейва, «Українських шерифів» та епічний провал «Бен-Гура». Кіноподкаст — новий формат для Громадське Культура, тому коментуйте, критикуйте, кажіть, як вам загалом.