Kobiece Radio

Informações:

Synopsis

Podcast dla kobiet o ich yciu, deniu do szczcia, odkrywaniu potencjau i yciowej misji, spenianiu marze, wywieraniu dobrego wpyw na swoje otoczenie. Dowiesz si jakie zmiany w yciu wprowadzi, by przej z miejsca frustracji do skutecznego dziaania na swojej osobistej drodze do szczcia. Prowadzi Monika Sacewicz - Chrzecijaski Coach i Mentor dla kobiet - Mówca Edukacji Finansowej Crown.

Episodes

 • Kobiecość i macierzyństwo oparte na intuicji.

  Kobiecość i macierzyństwo oparte na intuicji.

  19/04/2017 Duration: 57min

  Gościem tego odcinka jest Magda Karpienia, która pracuje nad tym, by kobiety zaczęły zauważać i doceniać własną niezwykłość, by zaczynały ufać samym sobie i swojej intuicji. Opowie nam o drodze jaka przeszła by być dzisiaj kobieta szczęśliwą, o różnych obliczach macierzyństwa, łączeniu pracy i domu. Mama 3 dzieci, specjalistka od karmienia naturalnego, organizatorka warsztatów dla kobiet, autorka tekstów. Sama o sobie mówi, że żyję jak chcę, jest wolna, ceni wszystko, co naturalne i zachwyca się Bożym stworzeniem.

 • Praca skrojona na miarę

  Praca skrojona na miarę

  11/03/2017 Duration: 23min

  Idealna praca zawodowa jest gwarancją naszego zadowolenia i satysfakcji zawodowej. Jak dojść do takiego miejsca? Trzeba wykonać określoną pracę, by mieć pracę dopasowaną do naszych umiejętności, zainteresowań, wartości. Zapraszam do poznania drogi do pracy skrojonej na naszą miarę.

 • Co zrobisz, by Nowy Rok był szczęśliwy?

  Co zrobisz, by Nowy Rok był szczęśliwy?

  02/01/2017 Duration: 24min

  Odcinek poświęcony kobiecemu planowaniu i skutecznemu realizowaniu postanowień.

 • Coraz bliżej Święta...

  Coraz bliżej Święta...

  28/11/2016 Duration: 27min

  Odcinek poświęcony priorytetom świątecznym, wszelkim przygotowaniom, wydatkom, gotowaniu, czyli wszystkim tym, czym kobiety zajmują się już teraz… plus obiecany link do gratisowego e-booka „Poradnik Świąteczny

 • Kobiece finanse

  Kobiece finanse

  04/08/2016 Duration: 37min

  Kobiece finanse, to bardzo praktyczne spojrzenie na zarządzanie domowym budżetem, nie uleganie zachciankom i wyciekające z portfela pieniądze.

 • Złodzieje czasu

  Złodzieje czasu

  30/07/2016 Duration: 43min

  Złodzieje czasu, czyli jak zarządzać czasem w codziennym życiu. Odcinek bardzo praktyczny, tak by szybko zlokalizować swoich złodziei i odzyskać czas, który można przeznaczyć na siebie i na to, co kochamy.

 • Piękna każdego dnia

  Piękna każdego dnia

  11/07/2016 Duration: 42min

  To bardzo kobiecy odcinek, w którym rozmawiamy, czym jest piękno kobiety, gdzie ono tkwi i jak je uzewnętrznić. Naszym gościem jest Alicja Bogdan osobista stylistka, która podpowiada nam jak znaleźć swój styl, jak zrobić detoks szafy, gdzie kupować ubrania i jak się nie postarzać ubraniem. Podpowiada jak być piękną przez cały rok, dlaczego nie powinnyśmy mieć kompleksów i w jak wypadamy na tle kobiet z innych krajów. Opowiada też o swojej książce i kursie on-line, który pomoże popracować nad swoim wizerunkiem biznesowym.

 • Od inspiracji od akcji

  Od inspiracji od akcji

  09/05/2016 Duration: 14min

  Czym jest inspiracja w naszym życiu i jak ją skutecznie realizować? Jakie jest pięć głównych przeszkód stojących na drodze do przejścia od inspiracji do akcji. Dlaczego akcja i praca jest tak ważna? I co zrobić, by nie zmarnować szansy, jaka daje inspiracja, szansy na stworzenie czegoś nowego i wartościowego? Tego wszystkiego dowiesz się z odcinka od Inspiracji do akcji.

 • Ogrody naszego życia

  Ogrody naszego życia

  02/04/2016 Duration: 18min

  Wszystkie chciałybyśmy rozkwitać i żyć tak pięknie, aromatycznie i bogato jak w bajecznym ogrodzie. Aby tak się stało niezbędna jest praca "ogrodnicza". Dlatego będziemy w tym odcinku zadawały sobie ważne pytania, planowały zmiany, pielęgnowały rzeczy cenne, odcinały złe nawyki i zwalczały życiowe szkodniki. Będziemy też celebrować sukcesy i cieszyć się naszym ogrodem z innymi ludźmi. Jak zwykle będzie coachingowo i mentoringowo. Zapraszam!

 • Pilot podcastu Kobiece RADIO

  Pilot podcastu Kobiece RADIO

  17/03/2016 Duration: 08min

  Pilot Podcastu: Kobiece RADIO Moniki Sacewicz